Autoryzacje

ZETO Koszalin Sp. z o.o. rozwija współpracę z krajowymi i zagranicznymi dostawcami, znanymi na rynku z wyrobów wysokiej jakości oraz zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla naszych Klientów. Posiadamy następujące certyfikacje i statusy partnerskie:

 

SYNOLOGY

ZETO Koszalin Sp. z o.o. wyróżnia się posiadaniem statusu Certyfikowanego Partnera firmy Synology. Status ten potwierdza wysokie kompetencje w zakresie konfiguracji i wdrożeń systemów pamięci masowych firmy SYNOLOGY


QNAP

ZETO Koszalin Sp. z o.o. wyróżnia się posiadaniem statusu QNAP Certified Partner. Status ten potwierdza wysokie kompetencje w zakresie konfiguracji i wdrożeń urządzeń dyskowych firmy QNAP.


Acer

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada tytuł Partnera GOLD w Programie Acer Synergy. Program Acer Synergy został stworzony z myślą o partnerach, którzy chcą rozwijać swoje firmy dostarczając swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania biznesowe marki ACER.


Brother Premium Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada status Business Premium Partner firmy Brother w zakresie sprzedaży urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych.


EVER Authorized Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. wyróżnia się posiadaniem statusu Autoryzowanego Partnera firmy EVER - największego polskiego producenta zasilaczy awaryjnych (UPS). Tym samym dołączyliśmy do nielicznej grupy firm, które oferują systemy indywidulanego zasilania awaryjnego dla firm oraz instytucji.


JobRouter Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada status partnera firmy JobRouter AG. JobRouter AG jest dostawcą wiodącej w Europie platformy do zarządzania procesami i przepływem pracy w której można zamodelować i uruchomić obsługę różnorodnych procesów biznesowych.


Lenovo Business Premium Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. otrzymało status partnera handlowego firmy Lenovo - największego na świecie producenta komputerów osobistych. Partnerzy firmy Lenovo gwarantują bezkonkurencyjną wiedzę oraz dostępność produktów Lenovo. Posiadają specjalizacje i certyfikaty w zakresie całego asortymentu produktów co przekłada się na szybką obsługę klienta, konkurencyjne ceny i informacje dotyczące planów rozwoju produktów Lenovo.

Microsoft Silver Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. należy do elitarnego programu firmy Microsoft - Microsoft Partner Network. ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada kompetencję Microsoft na poziomie Silver, która pozwala znaleźć się wśród najlepszych 5 procent partnerów firmy Microsoft na całym świecie.


OKI Business Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada status partnera firmy OKI na poziomie Business Partner. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat wszystkich produktów marki OKI Printing Solutions - drukarek kolorowych, czarno-białych, igłowych, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych oraz właściwego doboru tych urządzeń do potrzeb konkretnych klientów.


Samsung Autoryzowany Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada status Autoryzowanego Partnera Firmy Samsung. Status ten potwierdza wysokie kwalifikacje naszej firmy w zakresie sprzedaży: monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych i notebooków marki Samsung.


 

Punkt Rejestracji Podpisu Elektronicznego Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

ZETO Koszalin Sp. z o.o. jest od 2003 roku Regionalnym Przedstawicielstwem Polskiego Centrum Certyfikacji Elektronicznej SIGILLUM w zakresie usług związanych z wystawianiem certyfikatów podpisu elektronicznego i dostawą niezbędnych komponentów technicznych. Równocześnie ZETO Koszalin Sp. z o.o. realizuje na rzecz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych SA usługi związane z realizacją systemów informatycznych oraz usługi infrastrukturalne.


Software AG Partner

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada status partnera firmy Software AG. Partnerzy stanowią ważną część modelu biznesowego firmy Software AG. Pracując razem, dostarczamy Klientom najwyższej jakości produkty i usługi, które pomagają wykorzystywać zalety architektury SOA i zarządzania procesami biznesowymi (BPM).