O Nas

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z o.o. w Koszalinie jest dużą, nowoczesną firmą informatyczną działającą na polskim rynku IT od ponad 50 lat. Firma powstała w 1999 r. jako następca prawny przedsiębiorstwa państwowego Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej, założonego w 1967 roku. Zdobyte prawie pięćdziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi i rozwiązania IT na najwyższym poziomie. Naszymi pracownikami są najlepsi specjaliści z branży IT w regionie. Zatrudniamy około 70 pracowników z czego 60 osób to wysokiej klasy specjaliści, pracujący bezpośrednio na potrzeby klientów.

Firma specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych dedykowanych do obsługi Sektora Publicznego. W szczególności ZETO Koszalin Sp. z o.o. opracowało i wdraża systemy wspierające obsługę finansową administracji samorządowej (systemy dla Urzędów Miast, Gmin i Starostw Powiatowych), systemy wspierające obsługę jednostek organizacyjne pomocy społecznej oraz system zarządzania dokumentem dedykowany dla sektora publicznego. Jesteśmy również autorami aplikacji internetowych wspierających komunikację pomiędzy mieszkańcami a urzędami. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy ogólnopolskie systemy produkcyjne dedykowane do obsługi dokumentów komunikacyjnych oraz ogólnopolski system paszportowy dla zwierząt towarzyszących.

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada własne Data Center w którym przetwarzane są dane dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na urządzeniach klasy Mainframe oraz świadczy usługi udostępniania aplikacji w chmurze dla klientów korzystających z oferowanego przez firmę oprogramowania. Dla około 600 klientów świadczymy również usługi hostingu stron BIP. W pierwszych miesiącach 2016 roku dokonaliśmy znaczących inwestycji zwiększających możliwości naszego Data Center.

Realizujemy na rzecz naszych klientów usługi związane z bezpieczeństwem systemów informatycznych, w szczególności ochrony danych osobowych. Świadczymy usługi związane z podpisem elektronicznym.

Realizujemy dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wykonujemy ogólnopolskie usługi instalacji sprzętu IT i aplikacji, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Posiadamy status partnera serwisowego firmy LENOVO. Świadczymy usługi zarządzania infrastrukturą informatyczną naszych klientów. Wykonujemy sieci strukturalne (dedykowane elektryczne i logiczne) oraz sieci bezprzewodowe.

W 2003 roku firma uzyskała po raz pierwszy certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2007 roku wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania  w zakresie jakości i bezpieczeństwa zgodny z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 27001.

ZETO Koszalin Spółka z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w Warszawie oraz Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej.

 

Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji tutaj. x